• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

W jaki sposób można bardzo udanie spędzić rocznicę własnego ślubu?

W jaki sposób możemy bardzo udanie spędzić rocznicę własnego ślubu?
Przyjęło się w naszym kraju, ale w innych oczywiście także, iż rocznice ślubów są jakoś świętowane – choć to nie jest w każdym przypadku obowiązująca zasada. Co w takim razie może zrobić mąż, który chciałby spędzić z własną małżonką rocznicę ślubu w jakiś inny sposób? Cóż, można wymienić dużo ciekawych alternatyw, ale jeżeli chcemy sprawić ogromną niespodziankę, świetnym pomysłem może być chociażby wycieczka za granicę. Ogólnie jest dużo pięknych miast na Starym Kontynencie – Nicea, Porto, Siena, Dubrovnik czy chociażby Kopenhaga.
Popularnym środkiem transportu są z pewnością samoloty – konkretniej tanie linie lotnicze. Być może tego typu linie nie zapewniają nam wygody, szczególnie mowa o nogach, lecz jeżeli w samą porę kupimy bilety, bardzo prawdopodobne, że za cztery bilety zapłacimy ok. 200-500 zł. Można taniej, można również drożej – zależy od terminu i destynacji. Zwróćmy większą uwagę na to, w którym miejscu jest położone lotnisko. Na przykład warszawskie Okęcie jest zlokalizowane dosyć blisko centrum, a do tego nie leży gdzieś za miastem, co znaczy, iż transport z i na lotnisko jest bardzo tani. Jednakże już w przypadku takiego Paryża mówimy o dużo większych odległościach oraz kosztach.
Podróżowanie na własną rękę ma bardzo dużo atutów, lecz być może warto zapoznać się się dokładniej z ofertami biur podróży jakich wiele działa w polskich miastach? Jeśli rzetelnie podejdziemy do poszukiwania okazji turystycznych, odnaleźć możemy wycieczki last minute gwarantujące duże oszczędności. Chyba jedyną wadą last minute jest to, iż kiedy bierzemy wolne na wycieczkę, zaczynami jakieś przygotowania, tak naprawdę nie wiemy gdzie polecimy. Choć pewnie dla wielu ludzi taka niepewność to niemała frajda. Można być pewnym jednego – o rocznicy swojego ślubu w żadnym wypadku nie można zapomnieć!

1. Sprawdź teraz

2. Kliknij dla szczegółów

3. Zajrzyj tutaj

4. Kliknij i zobacz

5. Kliknij i zobacz

Categories: Rekreacja

Comments are closed.