• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Co robić, aby nigdy nie tracić u bukmacherów?
Mam długoletnie doświadczenie w temacie bukmacherki – jednakże przykre fakty są takie, iż straciłem niemałe pieniądze. I dopiero od jakiegoś roku wreszcie nie sponsoruję bukmacherów.
A co takiego się stało? Cóż, tak naprawdę wychodzę z założenia, iż niegdyś zbytnio skupiałem się na tym by obstawiać dużą ilość spotkań. To naturalnie ma sporo sensu, lecz fakty są takie, że bukmacherzy codziennie zarabiają ogromne pieniądze właśnie na takich ludziach, którzy tak grają. A więc należy trochę zmienić swoją strategię – o wiele lepszym rozwiązaniem jest to by stawiać kilka spotkań na jednym kuponie.
Ba, tak naprawdę w większości przypadków sytuacja jest taka, iż w zasadzie obstawiam tylko jedno spotkanie – jednakże kurs jest stosunkowo wysoki, powyżej 2. Sądzę, że to wspaniałe, iż mam okazję poznać typy dnia: czyli są w Polsce doświadczeni typerzy, którzy z ogromną chęcią dzielą się własnymi typami. Bardzo lubię, gdy ludzie tak robią, ponieważ jeśli się znają, to w zasadzie są wielce pomocni. Chciałbym również nieco napisać o psychice – a więc tak naprawdę czymś niezmiernie wskazanym jest to by nie sądzić, iż w porządku jest to, aby ciągle grać. Należy robić sobie przerwy – są one wskazane dla zdrowia psychicznego.

Więcej informacji na stronie: https://fotofilm.com.pl/

Categories: Sport

Comments are closed.